+46 (0) 31 788 47 80 info@allielaw.se
sve / eng

Om oss


Våra medarbetare har lång praktisk erfarenhet av arbete med fastighetsrelaterade frågor och förenas av intresset för fastigheter och problemlösning samt ett prestigelöst förhållningssätt. Vi åtar oss ärenden inom vår nisch där vi kan erbjuda högsta kvalitet i vår rådgivning.

 

På Allié tror vi på vikten av senior rådgivning i alla ärenden och vi arbetar efter ledorden kvalitet, ödmjukhet och ständig utveckling. Vår målsättning är att ha en nära och långsiktig relation med våra klienter. Vi tror att det ger de bästa förutsättningarna för bra rådgivning och för att skapa mervärde för klienten.

Erik Ljungqvist

Advokat / Partner

+46 (0) 735 16 47 81


erik.ljungqvist@allielaw.se

läs mer om Erik

Jenny Baaz

Advokat / Partner

+46 (0) 735 16 47 84


jenny.baaz@allielaw.se

läs mer om Jenny

Fredrik Jorstadius

Advokat / Partner

+46 (0) 735 16 47 82


fredrik.jorstadius@allielaw.se

läs mer om Fredrik

Teresia Mårdh

Advokat / Partner

+46 (0) 735 16 47 85


teresia.mardh@allielaw.se

läs mer om Teresia

Lina Karlsson

Advokat / Associate

+46 (0) 735 16 47 86

lina.karlsson@allielaw.se

läs mer om Lina

Johan Sundqvist

Advokat / Partner

+46 (0) 735-16 47 88

johan.sundqvist@allielaw.se

läs mer om Johan

Fredrik Eklund

Associate

+46 (0) 735 16 47 87

fredrik.eklund@allielaw.se

läs mer om Fredrik

Intresserad av att jobba med oss?