+46 (0) 31 788 47 80 info@allie.se
sve / eng

Om oss


Våra medarbetare har lång praktisk erfarenhet av arbete med fastighetsrelaterade frågor och förenas av intresset för fastigheter och problemlösning samt ett prestigelöst förhållningssätt. Vi åtar oss ärenden inom vår nisch där vi kan erbjuda högsta kvalitet i vår rådgivning.

 

På Allié tror vi på vikten av senior rådgivning i alla ärenden och vi arbetar efter ledorden kvalitet, ödmjukhet och ständig utveckling. Vår målsättning är att ha en nära och långsiktig relation med våra klienter. Vi tror att det ger de bästa förutsättningarna för bra rådgivning och för att skapa mervärde för klienten.

Jenny Baaz

Advokat / Partner

+46 (0) 735 16 47 84

jenny.baaz@allie.se

läs mer om Jenny

Fredrik Eklund

Advokat/Associate

+46 (0) 735 16 47 87

fredrik.eklund@allie.se

läs mer om Fredrik

Fredrik Jorstadius

Advokat / Partner

+46 (0) 735 16 47 82

fredrik.jorstadius@allie.se

läs mer om Fredrik

Erik Ljungqvist

Advokat / Partner

+46 (0) 735 16 47 81

erik.ljungqvist@allie.se

läs mer om Erik

Anton Melander

Advokat / Partner

+46 (0) 735 16 47 86

anton.melander@allie.se

läs mer om Anton

Teresia Mårdh

Advokat / Partner

+46 (0) 735 16 47 85

teresia.mardh@allie.se

läs mer om Teresia

Joel Pälvärinne

Advokat / Partner

+46 (0) 725 52 24 68

joel.palvarinne@allie.se

läs mer om Joel

Johan Sundqvist

Advokat / Partner

+46 (0) 735-16 47 88

johan.sundqvist@allie.se

läs mer om Johan

Intresserad av att jobba med oss?